Pohotovostní služba:+420 727 983 765

Reference

ReferenceNaši zákazníci

Nejlepší referencí je spokojený zákazník. Naši klienti jsou jak v bytech, domech, kancelářích, tak i restauracích, obchodech a výrobních halách. Podívejte se na výběr realizovaných projektů, které Vám třeba pomůžou rozhodnout se s námi spolupracovat.

BLTC LUŽÁNKY

Rekonstrukce areálu tenisových kurtů, saunových místností a tělocvičny v Brně Lužánkách. Naše firma pro objekt zajistila kompletní vzduchotechniku. Součástí dodávky stavby bylo i vypracování projektové dokumentace. Během realizace byly použity rekuperační jednotky VZT, tedy větrací zařízení s rekuperátorem a ventilátory.

CABARET DES PÉCHÉS / PASÁŽ JALTA BRNO

Místo, které Vás svou atmosférou přenese rovnou do Francie. Vystupující a profesionálně namíchané drinky v originálních skleničkách, zábava s šarmem sobě vlastním zanechají zalíbení v každém, kdo sem zavítá. Naše firma Cabaretu zajistila kompletní vzduchotechniku, zlaté prvky v kombinaci s červenou barvou dotvoří ten správný nádech luxusu a pocit výjimečnosti.

Srdcovka / Pasáž Jalta Brno

Vzduchotechnika pro restauraci a především kuchyň řeší komfortní provoz v souladu s platnou legislativou a s minimalizací provozních nákladů. Optimální rozmístění, funkční rekuperace odpadního tepla, účinná filtrace a odloučení tuků z odsávaného vzduchu jsou prioritou klienta. Projekt byl navržen s ohledem na pravidelný servis VZT.

MEGAPIXEL

Prodejna fotografického příslušenství nacházející se v centru Brna v nově otevřených prostorech paláce Jalta, kam naše firma dodávala veškerou vzduchotechniku. Prodejna je klimatizována vzduchotechnickou jednotkou s rekuperací.

SK TOOLS S.R.O.

Spolehlivým dodavatelem vysoce přesných a náročných dílů vyráběných na zakázku. Vzduchotechnika pracuje na třísměnný provoz pro větrání haly. Klimatizace udržuje stálou teplotu na pracovišti pro přísné výrobní podmínky. Po montáži i nadále spolupracujeme a provádíme servis všech jednotek a to dvakrát do roka doporučeně.

Czech Virus Gym s.r.o.

Rozlehlé fitness centrum v Brně Bystrci. Zadavatel si přál umístit jednotky dle dispozic pro jednotlivé stanoviště v posilovně. Vše bylo uvedeno do provozu dle projektové dokumentace, kterou jsme zajistili k plné spokojenosti klienta.

EFI Centrála – hotel

Dům z druhé poloviny 19. století přestavován na čtyřhvězdičkový hotel. Na této zakázce realizujeme vzduchotechniku a klimatizaci s centrálním řízením dle požadavků investora. Zvolili jsme systém Wind-Free™ Samsung, kdy díky mikro otvorům uniká vzduch po celé místnosti a zachovává tak příjemnou úroveň chladu.

KontaktKontaktujte nás

Rádi Vám se vším poradíme, odpovíme na vaše dotazy a na míru sestavíme nezávaznou kalkulaci.

Info linka: +420 727 983 765

Jméno a příjmení je povinné.
Váš e-mail je povinný. Váš e-mail má neplatný formát.
Vaše telefonní číslo je povinné. Vaše telefonní číslo má neplatný formát.
Váš vzkaz je povinný.
Odeslat