Pohotovostní služba:+420 727 983 765

Klimatizace
do bytu

Klimatizace do bytuNástěnná klimatizace

Klimatizace slouží pro úpravu teploty vzduchu uvnitř budovy a to pomocí chlazení i topení. U nás si lze vybrat z variant nástěnné klimatizace Split a Multisplit, VRV systém nebo mobilní klimatizace.

Klimatizace do bytuKlimatizace do domu

Náš technik navrhne rozmístění vnitřních jednotek pro správnou cirkulaci vzduchu s ohledem na velikost místnosti. Venkovní jednotku vhodně umístí z důvodu snadného přístupu pro servis.Venkovní a vnitřní jednotky jsou propojeny měděným potrubím v izolaci a komunikačním kabelem. Chladivo naplníme dle parametrů pro správnou funkci klimatizace.

Velmi důležitý je také odvod kondenzátu z vnitřní jednotky. Jedna z možností je ven z domu do okapu nebo k zemi, případně lze odvést kondenzát do sifonu. Pokud během cesty odvodu nemá kapalina dostatečný spád, je zapotřebí použít čerpadlo. To odborně nainstalujeme tak, aby nebylo na očích a esteticky neovlivnilo celkový dojem klimatizace. Zbývá už jen vakuování, tlaková zkouška a kontrola případného úniku chladiva.

Klimatizace do domu

Klimatizace do bytuSplit a multisplit

Hlavní částí klimatizace je tepelný výměník, ve kterém je ochlazován vzduch k dosažení požadované teploty a odváděna ochlazováním kondenzující vlhkost. Další částí je systém, který odvádí odebrané teplo vně klimatizovaného prostoru, například chladící kapalinou cirkulující v potrubí a ochlazované ve venkovní chladící jednotce.

Split a multisplit

Klimatizace do bytuTopení klimatizací

Domácí klimatizace neslouží pouze pro ochlazení místností v létě, což bývá právě nejlepším řešením. Nejenom mobilní klimatizace, ale i Split a Multisplit varianta může upravit vzduch v období jara a na podzim. Počasí je nepředvídatelné a takové chladné dny je možné potkat v kterékoliv roční době. Nástěnná klimatizace je vhodné a efektivní řešení pro příjemný pobyt v prostoru. Poradíme, která varianta je pro Vás to nejlepší vzhledem k objektu a velikosti realizace.

Vše Vám rádi vysvětlíme a zůstaneme v kontaktu pro případ doplnění klimatizace chladivem, výměny filtrů a dezinfekce.

Topení klimatizací

Klimatizace do bytuKontaktujte nás

Rádi Vám se vším poradíme, odpovíme na vaše dotazy a na míru sestavíme nezávaznou kalkulaci.

Info linka: +420 727 983 765

Jméno a příjmení je povinné.
Váš e-mail je povinný. Váš e-mail má neplatný formát.
Vaše telefonní číslo je povinné. Vaše telefonní číslo má neplatný formát.
Váš vzkaz je povinný.
Odeslat