LG Prestige H09AL
 Prestige H09AL

LG Prestige H09AL

Klimatizace LG Prestige - nejlepší, nejtišší (17dB) , nejekonomičtější a také nejdražší z řady LG klimatizací. Za 1KW spotřeby vyrobí 5,6KW tepla nebo chladu.

Nové unikátní zkosení lopatek ventilátoru a technologie nízkých vibrací kompresoru poskytují extrémní ticho a pohodlí uživateli. V režimu spánku je hladina akustického tlaku jen 17 dB(A).

Nejmodernější tepelný výměník, odvod vzduchu, kompresor a invertorová technologie poskytují nejvyšší energetickou účinnost na světě. Strategicky navržený tepelný výměník a odvod vzduchu přispívají k efektivnímu využití energie a v horkých dnech poskytují maximum chlazení. V chladném období jsou vysoce efektivní systém tepelného čerpadla a invertorové technologie LG příslibem tepla a komfortu.

uživatelský manuál

57 717 Kč včetně DPH
47 700 Kč bez DPH
Chladící výkon
2.5 kW
Topný výkon
3.2 kW
Rozměry
875 × 295 × 235 mm
Energetická třída
A+++
Akustický výkon
57
Noční režim
Ve spánku, kdy se člověk nepohybuje, je příjemné pokud teplota okolí po usnutí mírně stoupne. Při zapnutí této funkce připustíte možnost, aby po dobu dvou až tří hodin teplota stoupala o 1 °C za hodinu. Tím docílíte optimální tepelné pohody spánku.
Wifi
Možnost řízení jednotek prostřednictvím chytrých telefonů.
Automatický restart
V případě náhlého výpadku proudu se klimatizace následně zapne v tom samém provozním režimu, v jakém byla před výpadkem.
4cestný Swing
Lepší distribuce vzduchu v mnoha směrech po celé místnosti.
Turbo režim
Rychlé dosažení komfortní teploty v místnosti díky provozu při maximální rychlosti kompresoru a maximálním proudění vzduchu.
ECO režim
Teplota se automaticky změní podle teploty v místnosti, aby se zabránilo zbytečnému topení nebo chlazení.
Přechod na snížení hluku
Provoz při nízké hladině hluku.
Automatické samočištění
Ionizátor
Individuální směr proudění
Každá ze čtyř lamel kazetové jednotky může být nastavena individuálně.
Dezodorační filtr s dlouhou životností
Oxidační a redukční účinky iontů generovaných pomocí ultra jemných keramických částic účinně eliminují absorbované pachy.
Omyvatelný panel
Jednoduše snímatelný přední panel usnadňuje údržbu.