Klimatizace do Bytu, Rodinného domu nebo Kanceláře

Instalujeme klimatizace kvalitních značek Fujitsu, LG, Midea , Toshiba, Vivax, Daikin a Mitsubishi. Staráme se o pravidelný (i pozáruční) servis, který našim zákazníkům šetří peníze, starosti i zdraví.

Při práci držíme standard, který bychom požadovali my sami: uklízíme po sobě, vysvětlíme všechna tlačítka na ovládání klimatizace a dodržujeme naše sliby. Nikdy Vás nenecháme napospas nefunkční klimatizaci a vzduchotechnice.

Klimatizace do bytu, rodinného domu nebo kanceláře snadno a rychle.

  1. Navrhneme Vám vhodný model klimatizace a zaměříme vše potřebné.
  2. Jakmile schválíte cenovou nabídku, pustíme se do instalace klimatizace.
  3. Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou konzultaci.

Topení klimatizací

Vytápění klimatizací domů či bytů je v poslední době čím dál více oblíbené. Hlavní předností je samozřejmě cena a rychlé vyhřátí interiéru. Vytápění klimatizací jako všechno má i své nevýhody, avšak s našimi odborníky na klimatizaci tato úzkalí můžete minimalizovat.

První co nás čeká, je vybrat kvalitní klimatizační jednotku dle prostoru, kde klimatizace bude působit. Důležitými faktory, dle kterých vybíráme vhodnou klimatizační jednotku, jsou chladící výkon, topný výkon, hlučnost a samozřejmě „vychytávky“ dle Vašeho přání jako například wi-fi, detektor pohybu a další různé automatizace.

Samostatnou kapitolou je údržba klimatizace. Klimatizační jednotky mají vestavěné filtry, které dokáží čistit vzduch v místnosti. Tyto filtry je důležité dle správných intervalů daných od výrobce měnit. V opačném případě hrozí šíření baktérií a prachu.

Jak probíhá instalace klimatizace do bytu, rodinného domu nebo kanceláře

  1. Nepotřebujeme od Vás žádné vybavení. Štafle i nástroje přivezeme vlastní.
  2. Uvolníme si prostor k práci. Jen nám řeknete, kam máme posunout nábytek.
  3. Samotná instalace trvá 1 až 3 dny.
  4. Zkontrolujeme, že je vše zapojeno správně a Vaše nová klimatizace funguje tak, jak má.
  5. Nábytek vrátíme na původní místo a uklidíme po sobě.
  6. Naučíme Vás klimatizaci ovládat a poradíme, jak ji používat efektivně.
  7. Navrhneme Vám servisní plán, se kterým prodloužíte životnost své nové i starší klimatizace, udržíte si zdraví v plné síle a ušetříte i peníze za provoz.

Instalujeme klimatizace značek Fujitsu, LG, Midea , Daikin, Vivax, Mitsubishi a Toshiba, kterých jsme autorizovaným dealerem. Zajistíme pro Vás ale i vzduchotechniku jiných značek, pokud si to budete přát.

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci.